Nurgül Yeşilçay; Kesin nazar kesin

Afra Saraçoğlu’nun Kuruçeşme’de düzenlenen doğum gününe katılan Nurgül Yeşilçay, gözünün aktığını söyleyen Yeşilçay, “Gözümde bir problem var akıyor. Alerji var sanırım. Kesin nazar.” diyerek gülümsedi.

Sosyal medya paylaşımları ile son dönemde gündem olan ve çektiği videolar herkes tarafından çok beğenilen Nurgül Yeşilçay, “Ben sosyal medyayı çok eğlenerek kullanıyorum. Bizim dizi setleri çok kalabalık ama sosyal medya öyle değil. Tek başına çekip koyuyorsun. Bir sürü insana ulaşıyorsun. Çok beğenilmesi de hoşuma gidiyor.” dedi.

AİLEME ÇOK DÜŞKÜNÜM AÇIKLAMASI

Saraçoğlu’nun doğum gününü katılan Tarık Emir Tekin ailesine çok düşkün olduğunu söyledi.

Tekin, geçtiğimiz günlerde babası Metin Tekin’in, “Sadakatsiz dizisinde oynuyordu. Bodrum’a gittik. 6 hanımefendi Taro ile fotoğraf çekildi. Ben lobide köşede oturdum. Kadıköy’de yürüyordum. Trafik sıkışıktı. Biri arabanın içinden ‘Beşiktaşlı kaptan merhaba’ diye bana bağırdı. Arka koltukta oturan çocuğu ‘Baba bu kim’ dedi. Babası şu cevabı verdi: ‘Sadakatsiz Selçuk’un babası.’ Bizim Beşiktaş, spor yorumculuğu, milli takım hepsi gitti. Sadakatsiz Selçuk’un babası olduk. Ama büyük bir keyiftir.” açıklaması hakkında, “Babam benim canımdır. Annem de benim herşeyimdir. Küçümsenecek bir isim asla değildir. Çok nazik ve tatlı bir anısını paylaşmış. Ben aileme çok düşkün bir adamım. Ben onların yanında bir şey değilim. Henüz yeni başlıyorum ben yoluma.” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir