Popüler Analist: Bu Altcoin 90X Patlama Potansiyeline Sahip!

Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto para analisti, 90X patlama beklediği bir token’den bahsediyor. Bu bağlamda analist, bu haftanın başlarında main-net’ini başlatan bir Blockchain oracle ağının yerel token’ı üzerinde yükseliş hissiyatını ifade ediyor ve nedenlerini açıklıyor. Bunun ardından analist, altcoin için bir zaman çizelgesiyle hedeflerini açıklıyor.

Analist, bu altcoin için 90X potansiyel görüyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Chainlink kendine özgü yapısıyla piyasada dikkatleri üzerinde topluyor. Ancak, ona rakip olma potansiyeli olan bir altcoin projesi de piyasaya giriş yaptı. Kripto Youtube kanalı InvestAnswers kanalının anonim sunucusu, Pyth Network’ün rakibi Chainlink’e (LINK) kıyasla piyasa değeri payına dayalı olarak PYTH’nin gelecekteki fiyatını modellemesinin ardından Pyth Network’te (PYTH) yükselişe geçtiğini söylüyor. Analiste göre, Chainlink’e kıyasla piyasa değeri payı yükseldikçe PYTH’in patlama potansiyeli de artacak. Bu bağlamda analist,

Ayı senaryosu 2025’e kadar (PYTH’nin Chainlink’e göre piyasa değeri payı %20 olduğunda) 1,48 dolar. Chainlink’in piyasa değerinin %30’una ulaşırsa 2,78 dolara çıkabilir. Chainlink’in piyasa değerinin yarısına ulaşırsa, 5,16 dolara çıkabilir… PYTH Chainlink’in piyasa değerine ulaşırsa, ki bu teknik olarak mümkün ve Chainlink Super Bowl hedefini 27-28 milyar dolarda tutturursa, PYTH’nin fiyatı 10,74 dolar olabilir. Ya da tüm bunların ortalamasını alırsanız, 2026 yılına kadar PYTH 5,04 dolara ulaşabilir. İşte bu yüzden yükselişe geçiyorum.

Kaynak: InvestAnswers / YouTube

Bu arada PYTH bu yazı sırasında 0,48 dolardan işlem görüyordu. Dolayısıyla, InvestAnswers sunucusunun altcoin fiyat hedefine ulaşmak için yaklaşık %1.000 oranında yükselmesi gerekiyor. Chainlink’in piyasa değeri şu anda 8 milyar doların biraz altında duruyor. Bununla birlikte, Pyth Network’ün piyasa değeri yaklaşık 717 milyon dolar seviyelerinde. Analiste göre, PYTH’nin fiyat hedeflerine ulaşılıp ulaşılmayacağı, tamamen Chainlink’in nasıl performans göstereceğine ve Pyth’in nasıl rekabet edeceğine bağlı.

PYTH airdrop sonrası yükseldi ve sonra irtifa kaybetti

Pyth Network, yerel tokenı PYTH ile çarpıcı bir giriş yaptı. Yüksek beklentiler arasında piyasaya adım attı ve hemen piyasanın dikkatini çekti. Altcoin, başlangıçta 800 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine ulaştı. Ancak, bu çıkıştan sonra 457 milyon dolara kadar düştü. Daha sonra tekrar yükselişe geçen PYTH , piyasa değerini 717 milyon dolara taşıdı. Böylece, kripto dünyasının olağan dalgalanmasını sergiledi.

Öte yandan, token’ın azmi etkileyiciydi. Boğalar dirençle karşılaşmadan önce altcoin fiyatını gün içi en düşük seviyesi olan 0,3392 dolardan 24 saatin en yüksek seviyesi olan 0,479 dolara çıkardı. Buna ek olarak, PYTH yazı sırasında, günlük bazda %26 düşüşle 0,48 dolardan işlem görüyordu. Tokenin 24 saatlik işlem hacmi 160 milyon dolar seviyesinde. Piyasa hacmindeki %32’lik düşüş, yatırımcı ilgisinin azaldığını gösteriyor.

PYTH günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir