Jennifer Aniston: Öldüğü günün sabahı Matthew Perry ile mesajlaşıyordum

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Ünlü oyuncu Matthew Perry, 28 Ekim’de henüz 54 yaşındayken hayatını kaybetti. ‘Friends’ dizisinde canlandırdığı Chandler Bing karakteriyle tanınan Matthew Perry’nin ölüm nedeninin boğulma olduğu söylendi. Kolluk kuvvetleri kaynakları, Perry’nin evdeki jakuzide ölü bulunduğunu ancak olay yerinde herhangi bir uyuşturucuya rastlanmadığını ve cinayete dair bir belirti olmadığını açıkladı.

REÇETELİ İLAÇLAR BULUNDU

TMZ’nin haberine göre; her ne kadar evde yasadışı uyuşturucu bulunmasa da, çok sayıda reçeteli ilaç ele geçirildi. Yayın kuruluşu, “Yetkililer evde antidepresanlar, antianksiyete ilaçları ve bir Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) ilacı buldu” diye yazdı.

Los Angeles County Adli Tabibi, Perry’nin otopsisini yaparak ölüm belgesini yayınladı. Ancak ölüm nedeninin kesin olarak açıklanması için detaylı rapor bekleniyor.

“ONU ÇOK ÖZLÜYORUM”

Perry’nin ‘Friends’ dizisinden rol arkadaşı Jennifer Aniston, yakın arkadaşının ölümünden sonra ilk kez röportaj verdi. Variety’ye gözyaşları içinde konuşan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Sigarayı bırakmıştı. Forma giriyordu. Mutluydu. Tek bildiğim bu. Öldüğü sabah onunla mesajlaşmıştım. Acı çekmiyordu, bir sorunla mücadele etmiyordu. Bağımlılığı nüksetmemişti. İnsanların onun gerçekten sağlıklı olduğunu ve sağlıklı kalmaya çalıştığını bilmelerini istiyorum. Çok sıkı çalıştı. Zor günler geçirdi. Onu çok özlüyorum. Hepimiz özlüyoruz. Bizi gerçekten çok güldürdü.

“BAMBAŞKA BİR DÜNYA YARATTI”

Oyuncu, arkadaşının hayat verdiği Chandler Bing karakterinden de bahsederek; “Onun konuşma tarzı bambaşka bir dünya yarattı. Bir bakıma onun liderliğinde ilerledik. Bu bizim neşemizi yükseltti” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir