Albayrak Medya Genel Müdürü Abdullah Hanönü: Gelişen Türkiye’yi daha iyi anlayabilmek için ‘İhracatta Türkiye Yüzyılı Zirvesi’ni gerçekleştiriyoruz

‘Albayrak Medya mazlumlar için sığınılacak bir liman’

Albayrak Medya grubunun yolculuğunu anlatan kısa filmi takdim eden Hanönü konuşmasına şöyle devam etti: “Bu filmde anlatmaya çalıştığımız aslında tam bağımsız bir medya kuruluşu ve tam bağımsız bir Türkiye’dir. Albayrak Medya demek samimiyettir, gayrettir, emektir, mazlumlar için sığınılacak bir liman, zalimlerin karşısında dimdik durmaktır. Yerli ve milli bir medya grubu olarak Albayrak Grubu bugüne kadar Hakk’ın, halkın ve hakikatin yanında yer almıştır ve yer almaya sonuna kadar devam edecektir. Biz bu topraklarda doğduk ve doyduk, bu topraklara borcumuz olduğu bilinciyle bu gayretle çalışıyor ve çalışmaya devam edeceğiz.”

‘Dünyanın merkezi Türkiye’

Hanönü, “Biz dünyanın merkezinin Türkiye olduğuna her zaman inandık ve bunu savunduk” diyerek şu ifadeleri kullandı: “İşte bugünde dünyanın merkezi olan Türkiye’de bir ihracat zirvesi gerçekleştiriyoruz. İhracatımız her yıl bir önceki yılın rekorunu kırıyor ve bu ay yeni rekorları bekliyoruz inşallah. İşte bu ihracat hedeflerimizi anlamak, büyüyen gelişen Türkiye’yi daha iyi anlayabilmek için bugün bu zirveyi gerçekleştiriyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir